गाईजात्राको अवसरमा ‘ब्रान्डवर्थ प्रालि’ले साउन १५ देखि २२ गतेसम्म दैनिक साँझ ८ बजे एपीवान टेलिभिजनमार्फत गाईजात्रे कार्यक्रम प्रस्तुत सुरुवात गरे संगै दर्शकको प्रशंसा बटुल्न थालेको छ । साथै यो कार्यक्रम युट्युब च्यानल–गजुरियल मार्फत प्रसारण गरिने भनिएको भए पनि हाल सम्म अपलोड गरिएको छैन । कोरोनाका कारण हल नखुल्ने भएपछि डिजिटल माध्यम रोजिएको आयोजक ब्रान्डवर्थ प्रालिका प्रमुख कार्यकारी निर्देशक मोहन गजुरेल बताउछन ।

कार्यक्रममा यमन श्रेष्ठ, पशुपति शर्मा, चट्याङ मास्टर, शैलेन्द्र सिम्खडा, लक्ष्मण गाम्नागे, सीताराम कट्टेल, कुञ्जना घिमिरे, धीरेन्द्र प्रेमर्षि, राजा राजेन्द्रलगायत कलाकारहरूको प्रस्तुति रहेको छ।

त्यसैगरी, यो वर्षको गाईजात्रा विशेष कार्यक्रममा पहिलो कमेडी च्याम्पियन हिमेश पन्त, दले दाइ, खबपु, मेक्सम गौडेल, सुमन कार्कीलगायतका प्रस्तुति पनि हेर्न सकिनेछ।

साथमा सुरेन्द्र केसी, जोगिन्दर पानवाला, सुबोध गौतम, सुमन कार्की, दीपक आचार्य ‘काकु’, रवि डंगोल, पूर्ण थापा, बबिता बानियाँ ‘जेरी’, सुनिता गौतम ‘मुइँया’, सन्देश लामिछाने ‘बट्टारे’, रुविना अधिकारी, अर्जुन दाहाल, भरतमणि पौडेल, टेकबहादुर कोइराला, रत्नावली शर्माले पनि प्रस्तुति रहने छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय